خدمت شرکت ما

فراتر از تدارکات بروید، تجارت انقلاب کنید.

خدمات ویژه ما :

خدمات ویژه شرکت کارین بار آریا عبارتند از :

1.بسته بندی : شرکت کارین بار آریا با داشتن محوطه اختصاصی ، نیروی کاملاً تخصصی و مجرب و مجوز بسته بندی کالا توانسته است در مبحث صادرات، خدمات دورتو دور که گاهاً از بسته بندی کالا شروع شده تا تحویل اسناد صادراتی به خط کشتیرانی مربوطه را انجام دهد. در این راستا این شرکت تجربه بسته بندی کالا با کیسه های عظیم الجثه که به اصطلاح جامبوبگ نامیده می شود که حجم کالای محصور در آن می تواند بین یک تن یا یک تن و هشتاد کیلو گرم باشد را برای کالای خشک و پودری شکل را دارا می باشد.گاهاً کالا در ابتدا در کیسه های 25 یا 50 بسته بندی شده و سپس در کیسه های بزرگتر (جامبو بگ ) بسته بندی مضاعف می گردد.

بسته بندی لوازم منزل، حمل و ترخیص در مقصد از دیگر خدمات شرکت کارین بارآریا می باشد. این شرکت با دارا بودن تیم تخصصی بسته بندی به امر بسته بندی اولیه و مضاعف با جزئیات و در نهایت دقت و ظرافت و استحکام می پردازد. ادغام و همراهی همزمان و گام به گام تیم اسنادی به همراه تیم بسته بندی این مهم را که لیست، پگینگ لیست و اینویس به جزئیات هر کارتن با نوشتن شماره بر روی هر کارتن به تفکیک در همان لحظه را فراهم آورده تا لیست عدل بندی  و پکینگ لیست( همانند نمونه ) بصورت دقیق و جز به جز ارائه گمرک مبدأ می گردد تا اظهار مبدأ به سهولت و با نظم کامل صورت بگیرد و به حداقل بازرسی و بازبینی توسط گمرک محترم برسد.

بدیهی است که ارائه اسناد مرتب بازرگانی شامل پکینگ  لیست و اینویس در مقصد به امر مهم ترخیص کمک بسیاری نموده و این شرکت بصورت کاملاً حرفه ای عملیات ترخیص را در مقصد به عهده گرفته و ظرف  3 الی 4 روز کالا را از گمرکات مقصد خارج نموده است.

بدیهی است که رفرنس و نمونه کار در زمان قبل عقد قرارداد در شرکت کارین بار آریا قابل رویت و بررسی می باشد.

2. بشکه گیری : برای مایعات نیز در مبحث بشکه گیری با داشتن تجهیزات شامل 4 پمپ قوی و تجهیزات جانبی آن توانایی بشکه گیری در هر روز 500 تا 1000 بشکه 220 لیتری را دارا می باشد. در نهایت به یکی از دو روند : با پالت و بدون پالت در  کانتینر چیده می شود. در بعضی مواقع کالاهایی مانند PP  یا PET  که از محصولات پتروشیمی ها می باشد نیز در کیسه های کوچک 25 یا 50 کیلوگرمی بسته بندی شده و این کیسه ها روی پالت های چوبی یا پلاستیکی چیده می شود و در نهایت با تسمه های پلاستیکی تسمه کشی می شود.

3. لشینگ کالا : شرکت کارین بار آریا عملیات پالت بندی وتسمه کشی و مهار کردن انواع کالاها درون کانتینر و عایق بندی مضاعف برای کالاهای چون ماشین سواری با ایربگها ، گوه ها ، کارتن ها و تخته های سه لایی برش خورده با تسمه و طناب و زنجیر را بصورت کاملاً حرفه ای و تخصصی انجام می دهد تا تکان خوردن و حرکت کالا در کانتینر و آسیب رسیدن به آن را به حداقل برسانند. در حالت بدون پالت 80 بشکه در دو ردیف 40 تایی که بین دو ردیف با تخته سه لایی عملیات مهار کردن کالا صورت چیده می شود و یا 110 بشکه که در ردیف 40تایی و یک ردیف 30 تایی افقی چیده میشود، در ساختار چیدمان بشکه بر روی پالت هر 4 یا 6 بشکه (بسته به ابعاد پالت ) روی یک پالت تسمه کشی شده و در کانتینر در دو ردیف روی هم چیده می شود.

 

4. حمل کالا ترافیکی – مخازن اورسایز : شرکت کارین بار آریا سابقه حمل کالا های ترافیکی وتجهزات و برخی دستگاهها برای شرکتهای فولاد سازی و پتروشیمی ها را دارا می باشد. بدیهی است که آزاد کردن کالا از تسمه ها و زنجیر ها و گاهاً استریپ و دوباره مهار کردن کالا روی کامیون برای بخش ترانزیت تخصص ویژه ای می خواهد که جز از کارگران مجرب و آموزش دیده بر نخواهد آمد.

البته که در توصیه به صاحبان کالا همیشه بر این نکته تائید شده که کالاهای ترافیکی مهار شده در مبدأ اگر با همان کانتینر فلت رک  یا اپن تاپ  یا …. که کالا برروی آن از مبدأ مهار و ثابت شده ، ترانزیت شود و به مقصد نهایی برسد چرا که کالا مادامیکه به ظروف خود ( کانتینر مناسب حمل خود ) متصل است. از بیمه A   یا سبز که کاملترین بیمه می باشد برخوردار است و هنگامی که اتصال ها باز شود بیمه A  نیز ابطال  میگردد.

5. خرید خارجی : شرکت کارین بار آریا با داشتن دفاتر حمل خود در ترکیه (استانبول) و عمان این قابلیت را دارد که در امر خرید و حمل مشاوره لازم یا مستقیماً به امر خرید مبادرت ورزیده و شخصی که پروسه را از شروع خرید و تهیه پکینگ لیست و اینویس تا کلیه مدارک حمل را انجام دهد و کالا را در مقصد مربوطه ترخیص و یا ترانزیت نماید.

6. ترخیص و عوض کردن اسناد : این شرکت با دارا بودن دفاتر در ترکیه، عمان، دبی می تواند عملیات ترخیص کالا در گمرک خانه های این مقاصد را در اسرع وقت و معمولاً در بازه زمانی یک روزه در کلیه گمرکات ترکیه، 2 الی 3 روز در گمرک در دبی و عمان تحویل درب کارخانه یا محل مورد نظر گیرنده خواهد شد.

بدیهی است که برای ارائه سرویس ترخیص بی نقص، ارائه اسناد کامل و درست در مبدأ اعم از پکینگ لیست ، اینویس، گواهی مبدأ، کپی برابر اصل بارنامه، ترخیصیه، قبض انبار و هر گواهی احتمالی مورد نیاز دیگر مانند گواهی بهداشت، گواهی قرنطینه و … می باشد که شرکت کارین بار آریا این مهم را تضمین می نماید.

داشتن تیم قوی و مجرب و کارآمد در مقاصد ذکر شده و کارمندان با تجارب بالا و دوره دیده از دیگر نقاط قوت این شرکت میباشد.

سوئیچ کرس اسناد معمولاً به دو دلیل تحریم کالا و یا تحریم کشور یا بندر مربوطه صورت میگیرد، در شرایطی که ایران عزیزمان با موج عظیمی از مشکلات و تحریم های همه جانبه مواجه است بدیهی است که سوئیچ کردن اسناد تغییر فرستنده، گیرنده، مبدأبارگیری نیازمند داشتن تجارت بالا و سابقه انجام این کار در وهله اول و دوماً داشتن دفاتر و امنیت های قوی در کشورهای قابل تغییر و سوئیچ می باشد که این مهم نیز بارها و بارها توسط شرکت کارین بار آریا انجام شده است.

Enter your keyword